Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2,805
· Najnowszy użytkownik: Dejw987
 Need For Speed ???  
 Need For Speed No Limits  
 Need For Speed Rivals  
Need For Speed Most Wanted by Criterion
Need For Speed The Run
Need For Speed Shift 2 Unleashed
Need For Speed Hot Pursuit
  Need For Speed World
   Need For Speed Shift  
    Need For Speed Nitro
Need For Speed Undercover
Need For Speed Pro Street
Need For Speed Carbon
Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Underground 2
Need For Speed Underground
Need For Speed Hot Pursuit II
Need For Speed Porsche 2000
Need For Speed Road Challenge
Need For Speed III Hot Pursuit
        Need For Speed II   
    the Need For Speed   

Tuning NFS: World

Tuning osiągów

Przegląd:
Tuning osiągów pozwala graczom udoskonalać samochody, aby uzyskiwały lepsze wyniki. Wykorzystując różne kombinacje silników, hamulców i innych części, gracze mogą uzyskać idealną równowagę pomiędzy prędkością i charakterystyką prowadzenia, aby stworzyć samochód idealnie dopasowany do unikalnego stylu jazdy każdego z nich.

Podstawy:
Zanim rozpoczniesz proces tuningu, musisz zrozumieć system klasyfikacji, na podstawie którego oceniane są wszystkie samochody.

Osiągi samochodu ocenia się za pomocą następujących kryteriów:

* Ogólne - Ogólna charakterystyka osiągów Twojego samochodu. Generalnie samochody o wyższej ocenie ogólnej są lepsze niż samochody z oceną niższą, choć jest to także uzależnione od tego, w jaki sposób kierowca wykorzysta możliwości pojazdu.
* Prędkość maksymalna - Do jakiej prędkości może się rozpędzić Twój samochód.
* Przyspieszenie - Jak szybko Twój samochód nabiera prędkości.
* Prowadzenie - Jak zachowuje się samochód podczas pokonywania zakrętów.
Instalując różne części możesz modyfikować różne podzespoły samochodu:--- Silnik --- Doładowanie --- Przekładnia --- Zawieszenie --- Hamulce --- Opony ---


Każda część wpływa na prędkość maksymalną, przyspieszenie i prowadzenie pojazdu, co znajduje odbicie w wartości procentowej wyświetlonej na ekranie. Wartość ta pokazuje o ile poprawią się osiągi samochodu, gdy część zostanie zainstalowana. Wartości przyrostów są różne dla różnych modeli samochodów.

Każda zainstalowana część zmienia wszystkie 3 kategorie osiągów, ale na różne sposoby. Eksperymentuj z rożnymi elementami wyposażenia, aby znaleźć idealną kombinację dla każdego posiadanego samochodu.

Klasy Osiągów:
Samochody są podzielone na klasy w zależności od ogólnej kategorii osiągów. Klasy samochodów są podzielone na 6 kategorii, począwszy od klasy "S"Tuningując samochód można przenieść go do wyższej klasy, w zależności od tego, na ile zmieniła się ogólna klasyfikacja osiągów.

Klasy osiągów:
Części są podzielone na klasy:

* Uliczna - Najpopularniejsze; mają najmniejszy wpływ na osiągi
* Wyścigowa - Rzadziej spotykane modyfikacje, mają średni wpływ na osiągi.
* Zawodowa - Rzadko spotykane, które w znacznym stopniu wpływają na osiągi.
* Ultra - Bardzo rzadko spotykana część, która ma największy wpływ na osiągi.

Zdobywanie nowych części:

* Warsztat tuningowy:
Podstawowe części można kupić bezpośrednio w warsztacie tuningowym, który można znaleźć na ekranie kryjówki.
Za pomocą gotówki zdobywanej w grze można kupować części w warsztacie tuningowym. Ceny poszczególnych elementów są uzależnione od poziomu osiągów. Im lepsza część, tym wyższa jej cena.

* Szczęśliwy los:
Im bardziej unikalna jest dana część, tym lepsze zapewnia osiągi. Części możesz wygrać poprzez losowanie.
Części wyścigowe pojawiają się w kartach losu znacznie częściej po rozgrywkach wieloosobowych, niż podczas wyścigów dla jednego gracza. Oczywiście im wyższe miejsce w wyścigu, tym lepszy zestaw kart otrzymujemy.WSKAZÓWKA: Różne części zdobywa się podczas różnych wyścigów. Gracze powinni brać udział w różnych zawodach, aby przekonać się, jakie części są do wygrania.

Tuning wyglądu

Dostosowanie auta do WŁASNYCH potrzeb to jeden z najciekawszych elementów NFS World.
Jeżeli grałeś w poprzednie gry z serii Need for Speed, zauważysz, że tuning został kompletnie zmieniony, a liczba opcji lakieru i naklejek jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Wprowadziliśmy nową obrotową kamerę sterowaną za pomocą myszki, która pozwoli Ci dokładnie obejrzeć każdy centymetr karoserii.

Lakiernia:
Na głównym ekranie kryjówki kliknij opcję „Tuning”, następnie „Lakiernia”, aby uzyskać dostęp do opcji lakierowania samochodu w grze World. Rozległa biblioteka kolorów i stylów (błyszczących, metalicznych, matowych, chromowych, cukierkowych, wielobarwnych, perłowych) pozwala wybrać dowolny kolor. Felgi mogą otrzymać wykończenie matowe, chromowe lub metaliczne.

Sklep z naklejkami:
Aby uzyskać dostęp do sklepu z naklejkami, wybierz z menu kryjówki opcję „Tuning”. Do modyfikacji dostępnych jest szereg naklejek (Primitives, Numbers, Chicane, Cathedral, Grizzly). Gdy kupisz naklejkę, możesz umieścić ją na samochodzie klikając i przeciągając w odpowiednie miejsce za pomocą myszy. Naklejki i lakiery można przed zakupem wypróbować.

Sklep z częściami

W sklepie z częściami znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które sprawią, że Twój samochód będzie wyróżniać się z tłumu. Możesz zmienić kształt pojazdu, instalując pakiet wizualny, albo dodać trochę dodatkowego sznytu za pomocą neonów lub barwionych szyb. Jeśli chcesz, możesz też dodać na tablicy rejestracyjnej jakieś motto, które zobaczą Twoi przeciwnicy próbując Cię dogonić podczas wyścigu.

Dostęp do warsztatu tuningowego można uzyskać za pośrednictwem menu tuningowania w kryjówce. W warsztacie oferowana jest pewna liczba części, które w zależności od rodzaju można kupić za gotówkę lub punkty SpeedBoost. Aby zainstalować część, wystarczy przeciągnąć ją na samochód i upuścić. W ten sposób można sprawdzić jak zmienią się parametry techniczne pojazdu. Gdy zechcesz sfinalizować transakcję, kliknij przycisk „Kup” wyświetlony obok części w panelu po lewej stronie.

Części tuningowe można także wygrywać w loterii po zawodach lub kupując pakiety z częściami, które można znaleźć w sklepie z pakietami kart w kryjówce. Często zawierają one ekskluzywne niedostępne w sklepie style! Wszelkie wygrane w ten sposób części pojawią się w zakładce wyposażenia w warsztacie tuningowym. Aby je wyświetlić, należy kliknąć na przycisku pokaż/ukryj obok etykiety „Sklep” u góry listy części.

Możesz usunąć niechciane części z wyposażenia przeciągając je do pola sprzedaży w prawym dolnym rogu. Aby zdemontować części z samochodu, kliknij przycisk „X” wyświetlony obok części. Sprzedane lub usunięte w ten sposób części przepadają bezpowrotnie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
©

Witamy na NeedForSpeed.pl

Logowanie

Nie pamiętam hasła.

Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

Utwórz konto / zarejestruj się i korzystaj w pełni z funkcji dostępnych na naszej stronie!

Polub nas na Facebooku
Możesz nas znaleźć też na:
Zwycięzca #45 Screen Masters


Zwycięzca: Radon
Temat: Nissan
Gra: NFS: Most Wanted 2012
#46 Screen Masters - zapisy
Zwycięzca #27 Car Of The Week


Zwycięzca: RayneX
Auto: Ford Mustang
Styl: Wyścigowy
#28 Car Of The Week - Składanie prac
               Nawigacja                  
●   Strona główna
●   Artykuły
●   Forum
●   Regulamin
●   Redakcja
●   Współpraca
●   Szukaj
●   Download
●   Galeria
●   Poradnik forumowicza
●   Kategorie newsów
Partnerzy

Wymiana
Teksty piosenek
gry java
Fifa Serwis


NFS-Mania.com MoHCenter ? Największa na świecie strona o tematyce gier Medal of Honor oraz The Saboteur
Szybcy i Wsciekli The Fast and The Furious
Copyright © 2010. All rights reserved, NeedForSpeed.pl
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. NeedForSpeed.pl theme v2 by Yascarr
38,946,700 unikalne wizyty